electrical power engineer, hostivice

kontakt
ondřej haruda - 770173951, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
hostivice, středočeský kraj
obor
Elektrotechnika a energetika
referenční číslo
/89/01/2021/OH - t-2895

popis pracovní pozice

Pro mezinárodní společnost, která je světovým lídrem v oblasti přepravních chlazení, hledáme kolegu do oddělení konstrukce na pozici Electrical Power Engineer.

Jedná se o atraktivní pracovní příležitost v segmentu konstrukcí autobusových klimatizací v rámci nastupující elektrifikace pohonů.

• aplikace polovodičových měničů do vlastních systémů

• návrhy elektrických energetických systémů pro přepravní chladící a vzduchotechnické jednotky

• identifikace pomocných přípravků, ale i kritických míst systému

• vývoj nových komponentů společně s dodavateli

• úzká spolupráce se softwarovými inženýry a vývojovým centrem

co vám nabídneme

• stabilní zaměstnání v moderní společnosti

• vývoj nejnovějších technologií

• odpovídající ohodnocení včetně bonusového systému

• osobní a profesionální rozvoj

• lokalita pracoviště Hostivice

co od vás očekáváme

• VŠ vzdělání elektrotechnického směru, popřípadě odpovídající praxi v oboru

• znalosti týkající se designu polovodičových měničů, nebo jejich zapojení a osazování nebo vyhodnocování

• aktivní znalost angličtiny

• komunikativní, otevřený změnám, proaktivní přístup, týmový hráč

Výhodou:

• znalosti výkonové elektroniky, elektromotorů nebo EMC

• zkušenosti s měřením a hodnocením kvality energie

• znalost komunikace na sběrnici CAN

• znalost specifik automobilového nebo dopravního průmyslu

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.