elektrikář / elektromechanik, krupka

kontakt
michaela zeisková - 770173938, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
krupka, ústecký kraj
obor
Elektrotechnika a energetika
referenční číslo
/108/07/2019/MB - t-1287

popis pracovní pozice

Významný výrobce automobilového průmyslu hledá do svého týmu pracovitého a spolehlivého elektromechanika. Pojďte se stát členem týmu!

co budete dělat

- provádění technické údržby, oprav a úprav řídicích systémů

- sestavování a montáž elektrických a elektronických částí strojů a zařízení

- realizace změn, úprav a inovací systémů při náběhu nových projektů

- diagnostika a předcházení poruchám

- komunikace se zákazníky a dodavateli technologií

- 13. plat, týden dovolené navíc, individuální jazykové kurzy, stravenky, firemní akce

- vzdělávací kurzy a semináře pro osobnostní rozvoj

- zázemí stabilní a prosperující společnosti

- moderní pracovní prostředí

- možnost kariérního růstu

- přístup k nejmodernějším technologiím

- možnost podílet se na nových projektech

co od vás očekáváme

- SOU vzdělání v eketro oboru

- vyhláška 50/1978 Sb.

- ochotu pracovat ve směnném režimu

- znalost cizího jazyka výhodou

- výhodou znalost systémů PLC, Siemens

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.