elektrikář pro strojní údržbu, choceň

kontakt
sabina ponikelská - 778764668, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
choceň, pardubický kraj
obor
Administrativa
referenční číslo
/6/11/2020/SP - t-2653

popis pracovní pozice

Hlavní světový výrobce systémů pro akustický a tepelněizolační systém pro motorová vozidla, hledá do svého týmu kolegu na pozici elektrikáře pro strojní údržbu! hlavními klienty společnosti jsou značky Peugeot, Jaguar, Audi, Lexus, BMW, Suzuki, Honda, Seat a Škoda. Chcete být v práci uznávaným členem týmu s náležitým ohodnocením? Tato společnost ví, že kvalitní elektrikář je na dnešním trhu práce k nezaplacení. Jaké jsou podmínky pro přijetí? Vyhláška 50 (§6), chuť pracovat v závodním prostředí, týmového ducha a ještě pár detailů, které si sdělíme při bližším kontaktu, to nám bude k spokojenosti naprosto stačit a co Vy? zaujala Vás tato nabídka? Jestli ano, prosím přihlaste se nám.

Náplň práce:

  • zabezpečit spolehlivý chod výrobního zařízení - lisy a výrobní linky
  • řešení aktuálních havárií ve výrobě
  • provádění pravidelné údržby
  • účast při modernizaci a vylepšování strojů

  • nástup možný IHNED - HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • práce v moderním a čistém prostředí
  • možnost kariérního a odborného růstu
  • možnost zaškolení ve školicím středisku Siemens, Bosch Rexroth
  • k dispozici moderně vybavené zázemí sklad náhradních dílů, diagnostické přístroje
  • možnost seberealizace
  • bezplatná autobusová doprava firemním autobusem
  • zvláštní příplatky
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na telefon
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • odměny při pracovních a životních jubileích

co od vás očekáváme

  • min. SOU elektrotechnického směru
  • §6 vyhlášky 50/1978 Sb.
  • praxe v oboru výhodou
  • práce ve vícesměnném provozu

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu Vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.