elektrikář senior - opravy a údržba strojů (pouze ranní směna, velmi dobré platové podmínky), litovel

kontakt
michaela vávrová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
litovel, olomoucký kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/15/01/2019/MV - t-652
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Hledáte samostatnou práci s možností vlastní realizace? Je pro Vás důležité nejen finanční ohodnocení, ale také příjemné pracovní prostředí? Máme pro Vás nabídku! Pro mezinárodní společnost hledáme zkušené elektrikáře (seniory). Jedná se o nástup přímo do kmene společnosti, velkou výhodou je práce pouze na ranní směnu!

Co bude Vaší náplní práce?

  • opravy a údržba strojového parku společnosti (spojené s vývojem a modernizací)
  • případné seřizování, opravy a programování strojů a zařízení
  • odpovědnost za dodržování technologických postupů a norem

Co Vám nabídneme

Kromě zázemí nadnárodní společnosti Vám rádi nabídneme:

  • velmi dobré finanční ohodnocení (nad rámec také bonusový systém)
  • smlouvu ihned na dobu neurčitou
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (například životní a penzijní pojištění, stravování v areálu společnosti, dovolenou nad rámec zákoníku práce, parkování v areálu společnosti aj.)
  • práci pouze na ranní směnu

Co od vás očekáváme

Hledáme šikovného elektrikáře s předchozí praxí, který se nebojí samostatného řešení svěřených úkolů, orientace v technické dokumentaci je pro něj samozřejmostí & zodpovědnost za vlastní práci výzvou. Podmínkou je také:

  • SŠ/vyučen v oboru elektro
  • vyhláška 50 (§6)
  • orientace v problematice automatizace a řízení se zaměřením na programování (Siemens Step 7, Omron CX One) průmyslových pohonů, průmyslové sítě

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.