elektrikář senior, litovel

kontakt
michaela vávrová - 778768807, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
litovel, olomoucký kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/35/02/2019/MV - t-729
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Kimberly-Clark, s.r.o. (zabývající se výrobou a prodejem výrobků osobní hygieny) hledá pro svůj výrobní závod v Litovli vhodné kandidáty na pozici ELEKTRIKÁŘ SENIOR.

Náplň práce:

  • údržba a opravy strojů a zařízení spojené s vývojem a modernizací stávajících systémů
  • odpovědnost za dodržování technologických postupů a norem
  • seřizování, opravy a programování strojů a zařízení
  • práce na ranní směně

Máte doplňující otázky? Kontaktujte nás (tlačítkem odpovědět) nebo na telefonu: +420 585 731 022 a e-mailu katerina.dosoudilova@kcc.com

co vám nabídneme

  • základní mzda 33 299Kč
  • + měsíční bonus až 11%
  • smlouva na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké benefity
  • (životní pojištění, penzijní připojištění, SharePlus, Benefit Plus, stravování a další)

co od vás očekáváme

  • středoškolské vzdělání v oboru elektro nebo vyučení v oboru elektro s maturitou
  • vyhláška 50 - §6
  • schopnost samostatného řešení problémů
  • orientace v technické dokumentaci
  • znalost problematiky automatizace a řízení se zaměřením na programování (Siemens Step 7, Omron CX ONE, řízení pohonů, průmyslové sítě a všeobecný přehled)
  • dodržování předepsaných technických postupů
  • manuální zručnost
  • komunikativnost, samostatnost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.