elektrikář, svářeč (hpp, 1 směna, nástup ihned), dyjákovice

kontakt
veronika michaličková - 777495010, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
dyjákovice, jihomoravský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/51/01/2021/VM - t-2885

popis pracovní pozice

Hledáte práci na plný úvazek a rádi byste pracovali pouze ranní směnu? Máte vyučení v oboru elektrikář nebo máte platný svářečský průkaz - svařování elektrickým obloukem v ochranné atmosféře CO2?? Jedná se o nabídky na hlavní pracovní poměr, nástup ihned. Pokud máte zájem, neváhejte nám zaslat svůj životopis!

co vám nabídneme

• jednosměnný provoz 6:00 – 14:30 hod

• 25 dní dovolené

• 137 - 153 Kč/hodina (během celého roku možné získat bonus až 20 % na základě přístupu k práci a výsledků)

• příplatky 40% za dobrovolné přesčasy (přes týden, sobota)

• příspěvek stravování (v sobotu plně hrazeno)

• zázemí stabilní zahraniční společnosti

• možnost dalšího růstu v rámci firmy

• možnost penzijního připojištění

co od vás očekáváme

• vyučení v oboru elektrikář (slaboproud) - pozice elektrikář

• platný svářečský průkaz (svařování elektrickým obloukem v ochranné atmosféře CO2) - pozice svářeč

• zájem se učit novým věcem

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na veronika.michalickova@randstad.cz nebo na M: +420 777 495 010.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.