elektrikář, děčín 1

kontakt
michaela beránková, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
děčín 1, ústecký kraj
obor
Elektrotechnika a energetika
referenční číslo
8916
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Pro mezinárodní výrobní společnost v Ústeckém kraji hledáme vhodného šikovného a spolehlivého kandidáta na pozici Elektrikáře. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Náplň práce:

  • pravidelné údržby strojů a zařízení a jejich plánování,
  • diagnostika a oprava vzniklých poruch na zařízení,
  • seřizování strojů,
  • běžná údržba strojů a zařízení

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky do PP, aj.),
  • profesní rozvoj a vzdělávání,
  • firemní akce

Požadujeme:

  • min. SOU vzdělání elektrotechnického směru – možno i absolvent,
  • orientace v technické dokumentaci,
  • platná vyhláška č. 50/1978 paragraf 6,
  • aktivní přístup k práci

Místo výkonu práce: okres Ústí nad Labem

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis.

Kontakt: Michaela Beránková / michaela.berankova@randstad.cz