elektrikář, ostrava

kontakt
jana warmusová - 773788664, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ostrava, moravskoslezský kraj
obor
Elektrotechnika a energetika
referenční číslo
/43/01/2021/JW - t-2851

popis pracovní pozice

Pro našeho významného klienta hledáme kandidáta na pozici Elektrikář.

Společnost se zabývá výrobou interiérového vybavení pro komerční a veřejné, vnitřní a venkovní prostory

Nástup – možný ihned nebo dohodou

Náplň práce

  • montáž elektrických zařízení
  • elektro opravy
  • elektrické rozvody v budovách
  • preventivní údržba strojů a zařízení
  • možnost cestování
  • práce v rámci celé ČR a Evropy
  • práce v kolektivu

co vám nabídneme

dlouhodobou spolupráci

motivující finanční ohodnocení 25000 - 30000 dle dohody

příjemný kolektiv

co od vás očekáváme

vyučení nebo maturita v oboru elektro

platné zkoušky z vyhlášky č.50/1978 Sb., §6

praxe v oboru

orientace ve výkresové dokumentaci

spolehlivost, flexibilita, preciznost, logické uvažování, zodpovědnost, samostatnost řidičský průkaz sk. B

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu Vaši odpověď, budu Vás informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.