elektro konstruktér (junior/ senior), jihlava

kontakt
patrik gřešíček - 778463515, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
jihlava, kraj vysočina
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/147/01/2021/PG - t-2943

popis pracovní pozice

Pro našeho klienta, českou strojírenskou společnost, hledáme nového kolegu (m/ž), který má zkušenosti jako konstruktér v oblasti elektro a rozšíří stávající tým.

Pokud se vyznáte ve výkresové dokumentaci a máte obdobnou předchozí zkušenost, případně zkušenost jako elektro projektant, dejte mi o sobě vědět!

Pozice je vhodná jak pro zkušené kolegy, tak pro absolventy.

Pracovní náplň na pozici:

  • tvorba konstrukční/ výrobní/ projektové dokumentace
  • zodpovědnost za správnost vytvářených dokumentací
  • spolupráce s dalšími odděleními v rámci společnosti
  • tvorba podkladů pro spolupracovníky/ dodavatele

co vám nabídneme

  • 13. plat
  • 26 dní dovolené
  • stravenky v hodnotě 70,- CZK
  • příspěvek na životní pojištění/ penzijní připojištění
  • Benefit kartu: 500,- CZK / měsíčně (možnost využít na sportovní/ společenské aktivity, lékárně, knihkupectví aj.)
  • školkovné 500,- CZK/ měsíc
  • systém firemního vzdělávání/ jazykové kurzy

co od vás očekáváme

  • SŠ/ VŠ vzdělání obor elektro
  • předchozí zkušenost v elektro konstrukci/ projektování
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • znalost konstrukčních SW programů
  • samostatnost

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu vás informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat pro více informací.

T.: +420 778 463 515

E.: patrik.gresicek@randstad.cz

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.