elektromechanik, přestanov

kontakt
tereza heřmanová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
přestanov, ústecký kraj
obor
Elektrotechnika a energetika
referenční číslo
8142
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Pro nový start up v okrese Ústí nad Labem hledáme nové kolegy do oblasti údržby, na pozici Technika údržby / Elektromechanika.

Vaší hlavní pracovní činností je udržovat výrobní stroje v plynulém chodu, realizovat predikovanou údržbu, pracovat s týmem, ale zároveň být zodpovědný za svůj svěřený výrobní úsek.

Co budete dělat:

  • údržba strojního zařízení - preventivní, rutinní, prediktivní, pohotovostní
  • identifikace prolémů a navrhování řešení na stávajícím zařízení
  • spolupráce s nadřízeným na nových projektech
  • účast na pravidelných či plánovaných odstávek na výrobním zřízení
  • účast na projektech s cílem  zlepšovat kvalitu ve výrobě

Co s námi získáte:

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr, po zkušební době smlouvu na dobu neurčitou
  • příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, jeden týden dovolené navíc, příspěvek na dojíždění aj.
  • stabilitu a jistotu, byť se jedná o mladou výrobní společnost
  • přátelský a pohodový tým
  • nástup ihned či dle dohody

Co od Vás očekáváme:

  • znalost čtení technické dokumentace
  • SOU vzdělání s elektrotechnickým zaměřením / nebo získanou praxi ve výrobním závodě
  • ochotu pracovat ve 12-ti hodinovém provoze
  • platnou vyhlášku 50/6

Ráda Vám sdělím bližší informace.
Vaše  kariéra je náš cíl.