elektromechanik/čka, rychnov nad kněžnou

kontakt
kateřina chaloupková - 770 173 964, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
rychnov nad kněžnou, královéhradecký kraj
obor
Elektrotechnika a energetika
referenční číslo
/18/02/2020/SP - t-1905

popis pracovní pozice

Společnost, která je předním výrobcem dílů do automobilové výroby, hledá do svých řad nového kolegu! Obsazujeme pozici Elektromechanika. Naše otázka zní, máte vyhlášku č.50/78 Sb., §6? Pokud ano, neváhejte se přihlásit!

Náplň práce:

  • údržba, opravy a seřizování elektro zařízení a strojů
  • vedení administrativy údržby
  • servisní zásahy v případě poruch
  • identifikace a evidence zásob náhradních dílů
  • spolupráce s týmy externího servisu

co vám nabídneme

  • osobní ohodnocení
  • 13. a 14. mzda
  • docházkový bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • možnost aplikace vlastních nápadů a řešení
  • stabilní práci v mezinárodní společnosti
  • roční bonusový systém
  • základní mzda od 35 000 Kč/měsíc

co od vás očekáváme

  • platnou vyhlášku č.50/78 Sb. §6
  • odborné vyučení v oblasti elektro
  • praxi na obdobné pozici
  • schopnost čtení výkresové dokumentace
  • ochotu pracovat ve 3-směnném provozu
  • uživatelskou znalost PC
  • manuální zručnost
  • zodpovědnost a pečlivost
  • znalost hydrauliky a pneumatiky

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu vás informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.