elektromontér, plzeň

kontakt
klára černohouzová - 778 705 858, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
plzeň, plzeňský kraj
obor
Elektrotechnika a energetika
referenční číslo
/32/10/2018/KČ - t-498
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Pro našeho významného klienta, který je na trhu již více než 25 let, hledáme šikovné elektromontéry pro dlouhodobou spolupráci. Dveře zde mají otevřené nejen ostřílení profíci, ale také absolventi bez praxe, kteří mají chuť se vše naučit. Nabízíme nástupní plat 130-150 Kč/hod + odměny za kvalitně odvedenou práci a plnění termínů. Benefitů tu najdete celou řadu od stravenek až po služební automobil či byt.

Co bude náplní Vaší práce?

převážně klasická elektroinstalace v nových bytových domech

výběr a zajišťování potřebného elektrotechnického materiálu a zařízení vč. jejich kontroly

montáž trafostanic, rozvoden, elektrických zařízení a kabelového vedení

Co Vám nabídneme

mzda 130-150 Kč/hod

odměny za kvalitně odvedenou práci

práce v Plzni a blízkém okolí

jednosměnný provoz s převážně volnými víkendy

stravenky

služební automobil i k soukromému užití

možnost využití služebních bytů

placený čas strávený na cestě do práce

příspěvek na dopravu, ubytování

možnost dalšího vzdělávání

možnost profesního a finančního růstu

příplatky dle ZP

Co od vás očekáváme

vyučení v elektro oboru výhodou

praxe v oboru výhodou

vhodné i pro absolventy

vyhláška 50 není podmínkou

řidičský průkaz výhodou

manuální zručnost

technické myšlení

Jak se přihlásit

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, tak nám zavolejte na telefonní číslo 778705858 nebo nás navštivte osobně na naší pobočce, která se nachází Na Roudné 46 v Plzni.