elektronik, elektromechanik, česká třebová

kontakt
ivana molková - 778526263, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
česká třebová, pardubický kraj
obor
Řemeslné a manuální práce
referenční číslo
/50/10/2019/IM - t-1519

popis pracovní pozice

Hledáte práci na jednu směnu? Chcete využít získané zkušenosti a zároveň získat nové v oboru elektro na pozicích elektronik a elektromechanik?

Pak jsme tu pro Vás!

Ozvěte se nám a my Vám nabídneme perspektivní zaměstnání s profesním růstem, zázemím české společnosti s dlouholetou tradicí a silným postavením na trhu.

náplň práce

  • opravy elektrické kabeláže a elektrických rozvaděčů lokomotiv
  • opravy a zkoušení elektrických přístrojů
  • seřizování spalovacích motorů na zkušebně elektro
  • montáž a zapojování jednofázových a třífázových elektromotorů
  • práce na elektrických zařízeních ve vypnutém stavu a pod napětím
  • montáž a zapojování elektrických jistících a kontrolních zařízení podle schémat

co vám nabídneme

  • práce na jednu směnu
  • mzda od 24 000 Kč
  • 13.mzda
  • školkovné 500 Kč/měsíc
  • příspěvek na stravování
  • navíc placené volno 6 dnů/rok
  • benefitní karta
  • odborné vzdělávání

co od vás očekáváme

  • odborné vyučení bez maturity
  • platnou Vyhlášku č. 50/78 § 6
  • praxe v oboru výhodou, vhodné i pro absolventy
  • chuť získat nové zkušenosti

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.