elektronik - náborový příspěvek 20 000 kč, česká třebová

kontakt
agáta lichovníková - 778532019, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
česká třebová, pardubický kraj
obor
Elektrotechnika a energetika
referenční číslo
/54/02/2021/AL - t-2995

popis pracovní pozice

Pro našeho klienta, stabilní českou společnost, hledáme kolegy na pozici elektronik.

Jste vyučen v oblasti elektro a chcete se dál rozvíjet? Nemáte zájem o rutinní a nudnou práci?

Pak jste tady správně!

náplň práce:

  • opravy a zkoušení elektrických přístrojů
  • opravy elektrické kabeláže a elektrických rozvaděčů
  • opravy a seřizování elektronických regulátorů
  • zkoušení elektrických a elektronických přístrojů

co vám nabídneme

  • 13. mzdu
  • školkovné 500 Kč/měs.
  • příspěvky na stravování/stravenky
  • zvláštní placené volno 6 dnů/rok
  • 1 směnný provoz (06:00 - 14:30)
  • příspěvky na ŽP nebo PP
  • odborné a rozvojové vzdělávání zdarma

co od vás očekáváme

  • platnou Vyhl. č. 50/78, § 6
  • praxe v oboru výhodou, ne podmínkou - vhodné i pro šikovné absolventy
  • chuť učit se novým věcem

Zaujala Vás tato nabídka? Zašlete mi svůj životopis ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat:

Email: bohumila.ryckova@randstad.cz

Tel.: 778 702 766

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz