Pošlete odkaz tuto nabídku vašim známým

elektronik / plc, ostrava

kontakt
aneta nováková - 778463514, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ostrava, moravskoslezský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/114/08/2019/AN - t-1348

popis pracovní pozice

Do významné české společnosti s mezinárodní působností hledáme šikovného kolegu, který se bude zaučovat od zkušeného člena týmu. Máte vzdělání se zaměřením mechanik/elektronik? Vyznáte se v oblasti frekvenčních měničů a řídících systémů? Pak čekáme právě na Vás!

  • provádění oprav a údržba vyhrazených elektrických a elektronických zařízení
  • zajištění bezproblémového chodu výroby
  • opravy strojů a diagnostika závad na řídících systémech
  • programování a nastavování řízených pohonů a PLC
  • servis, oprava a uvádění do provozu výrobních linek a elektronických zařízení
  • komunikace se servisem

co vám nabídneme

  • zaměstnání na HPP pro velmi významnou výrobní společnost
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • 13. plat
  • nákup firemních výrobků za zvýhodněnou cenu
  • svozová doprava od Nového Jičína
  • docházkový bonus

co od vás očekáváme

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru mechanik/elektronik
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti velkou výhodou
  • znalost frekvenčních měničů a řídících systémů
  • ochota vzdělávat se
  • ochota pracovat ve směnném provozu

jak se přihlásit

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám svoje CV ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: aneta.novakova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 778 463 514

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.