elektronik - team leader údržby, bor

kontakt
ondřej haruda - 770173951, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
bor, plzeňský kraj
obor
Elektrotechnika a energetika
referenční číslo
/147/05/2021/OH - t-3480

popis pracovní pozice

Pro úspěšnou mezinárodní výrobní společnost hledáme zástupce hlavního technika do týmu údržby.

• vedení menšího týmu údržby

• zabezpečení plynulého chodu výrobních strojů

• drobné opravy, nastavení strojů a linek

• analýza poruch a jejich následné odstranění

• preventivní údržba, revize, kontroly

co vám nabídneme

• stabilitu společnosti

• přátelský tým kolegů

• příjemné pracovní prostředí

• atraktivní finanční ohodnocení

• stravenky, prémie za docházku, sick days

• 5 týdnů dovolené

co od vás očekáváme

• SOU/SŠ vzdělání

• platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6

• zkušenosti s elektroúdržbou ve výrobní společnosti

• orientaci v technické dokumentaci

• zkušenosti s řízením menšího týmu výhodou

• ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (R/O)

• spolehlivost, samostatnost, chuť se dále vzdělávat

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.