elektroservisák - náborový příspěvek 20 000 kč, jihlava

kontakt
agáta lichovníková - 778532019, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
jihlava, kraj vysočina
obor
Elektrotechnika a energetika
referenční číslo
/78/02/2021/AL - t-3021

popis pracovní pozice

Pro našeho klienta, stabilní českou společnost působící v oblasti vlakové dopravy, hledáme kolegy na pozici elektromechanik servisu.

náplň práce:

  • montáž elektrických zařízení nových lokomotiv a jejich prototypů
  • provádění oprav na elektromotorech
  • seřizování elektrických zařízení na jednotlivých typech lokomotiv
  • vyplňování servisních listů
  • pomoc při koordinaci výjezdů k opravám
  • práce s výkresovou dokumentací
  • 14-ti denní turnusy, 14 dnů volno

co vám nabídneme

  • náborový příspěvek 20 000 Kč
  • 13. mzdu
  • školkovné 500 Kč/měs.
  • příspěvky na stravování/stravenky
  • zvláštní placené volno 6 dnů/rok
  • příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
  • benefitní karta Edenred
  • odborné a rozvojové vzdělávání zdarma

co od vás očekáváme

  • platná vyhl. č. 50/78 , § 6
  • praxe na stejné nebo velmi obdobné pozici
  • ŘP sk. B
  • znalost AJ nebo RJ
  • chuť učit se novým věcem

Zaujala Vás tato nabídka? Zašlete mi svůj životopis ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat:

Email: bohumila.ryckova@randstad.cz

Tel.: 778 702 766

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz