elektrotechnik (35 000 kč), brno

kontakt
jakub nováček - 778463512, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Elektrotechnika a energetika
referenční číslo
/106/02/2021/JN - t-3044

popis pracovní pozice

Baví tě hrát si s elektronikou a řešit, jak ji v případě závady opravit? Hledáš uplatnění ve stabilní firmě? Máš vyhlášku 50? Pak čti určitě dál, protože tahle práce je přesně pro tebe.

Náš klient je předním dodavatelem oprav a náhradních dílů elektroniky, robotiky a automatizace.

Náplň práce

  • hledání a analýza technických závad elektronických zařízení
  • navržení a provedení oprav nebo výměn
  • především se jedná o opravy desek elektroniky

co vám nabídneme

  • každoroční bonus
  • stravenky
  • 25 dní dovolené
  • hrazené životní pojištění a příspěvek na penzijní pojištění
  • pracovní dobu od pondělí do pátku
  • možnost kariérního růstu
  • nadstandardní lékařskou péči

co od vás očekáváme

  • alespoň 1 rok předchozí zkušenosti s obdobnou pozicí
  • vyhláška 50, §5 nebo §6
  • elektrotechnické vzdělání
  • český jazyk
  • anglický jazyk (min. B1)

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.