elektrotechnik - investiční oddělení, ústí nad labem

kontakt
jan zimmel - 778532155, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ústí nad labem, ústecký kraj
obor
Elektrotechnika a energetika
referenční číslo
/17/10/2020/JZ - t-2532

popis pracovní pozice

Hledáte v dnešní době opravdu jisté zaměstnání? Náš klient patří k nejstabilnějším firmám v Česku, žádná krize ho nikdy nepřipravila o zákazníky, které má po celém světě. Navíc má za sebou více než bohatou historii, obrovskou profesní expertízu většiny zaměstnanců, kteří často pro firmu pracují dlouhé roky.

Investiční oddělení hledá elektrotechnika, jehož hlavní náplní bude technická expertní konzultace při investicích plánech a projektech.

  • zpracování technických podkladů pro určené investiční projekty v elektro profesi
  • vyjádření k technickým nabídkám v elektro profesi
  • revize dodavatelských smluv z technického hlediska
  • účast na výběrových řízeních
  • spolupráce s manažery projektů, členy realizačních týmů, externími projektanty, dodavateli

co vám nabídneme

  • 5 týdnů dovolené
  • firemní zvýhodněné stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění po roce trvání pracovního poměru
  • zaměstnanecké SIM karty pro rodinné příslušníky po půl roce trvání pracovního poměru
  • závodní rekreace a další benefity

co od vás očekáváme

  • SŠ, obor elektro
  • řidičský průkaz sk. B
  • vyhláška 50/1978 Sb. - § 6
  • znalost legislativy platné pro vyhrazené elektro zařízení
  • zkušenosti výrobních a zpracovatelských provozů
  • schopnost pracovat v týmu
  • schopnost prezentovat a argumentovat

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.