elektrotechnik - vývojář, ostrava

kontakt
ivana máchová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ostrava, moravskoslezský kraj
obor
Elektrotechnika a energetika
referenční číslo
1961
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Elektrotechnik – vývojář

Hledáme nadšence v oblasti elektro. Náš tým se stále rozrůstá a máme prostor přijmout další kolegy. Potřebujeme Vaše znalosti z oblasti elektro – elektro projekce, automatizace, konstrukce, kamerové systémy, ale stačí nám i Vaše nadšení pro práci v elektro oblasti. Jsme schopni Vám poskytnout potřebné know-how a otevřít dveře do oblasti elektroinženýringu, včetně vývoje.

Co děláme?

  • Návrhy HW konfigurací PLC včetně HMI pro aplikace průmyslové automatizace
  • Parametrizování a návrh standardních průmyslových komunikací jak Pofibus, Profinet, MPI, aj
  • Simulace a testování uživatelského SW
  • Aplikace průmyslové automatizace u koncového klienta (odběratele)
  • Tvorba systémové analýzy z pohledu řízení technologie zejména u větších projektů
  • Samostatný vývoj především jednoúčelových zařízení pro oblast automotive a ostatních průmyslových podniků
A mnoho dalšího např.:
  • Implementace kontrolních (kamerových) systémů
  • Kontrola elektrického zapojení
  • Finální oživování
  • Příprava schémat
  • Tvorba dokumentace

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ elektrotechnického směru, příp. matematika, optika, fyzika
  • Zájem o obor a nadšení pro svou práci PODMÍNKOU
  • Zkušenosti z oblastí strojních zařízení výhodou
  • Znalost programování PLC výhodou
  • Znalost automatizační techniky výhodou
  • Aktivní a pozitivní přístup k práci
  • Řidičský průkaz B

Nabízíme:

  • Možnost pracovat se špičkovými technologiemi a podílet se na vývoji technicky vyspělých zařízení
  • Systém zaměstnaneckých benefitů (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dní dovolené, firemní akce, možnost využívat firemní zařízení – Beskydy, ale i zahraničí…)
  • Poskytujeme odborné vzdělávání potřebné pro výkon práce
  • Samostatnost a možnost seberealizace
  • Skvělý tým!