embedded c++ sw engineer (non-automotive), hostivice

kontakt
ondřej haruda - 770173951, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
hostivice, středočeský kraj
obor
IS/IT Vývoj
referenční číslo
/46/06/2021/OH - t-3531

popis pracovní pozice

Pro mezinárodní společnost, která je světovým lídrem v oblasti přepravních chlazení, hledáme kolegu (m/ž) pro návrh a vývoj Embedded systémů v reálném čase pro oblast HVAC.

• možnost spolupráce s kolegy jednoho z nejmoderněji vybaveného vývojového a testovacího centra v Evropě

• nejenom dle dokumentace, ale opravdu uvidíte co a pro co “píšete”

• v rámci specifického pracoviště uvidíte celý řetězec od návrhu, stavby prototypu, testování a zkoušení…

• lze kombinovat práci ve vývojovém centru a na home office

• vývoj SW pro převážně zahraniční zákazníky, cca 1x za ½ roku možné vycestovat při instalaci prototypu u klienta (Irsko, Španělsko…)

• vývoj nejnovějších technologií

• 25 dnů dovolené

co od vás očekáváme

• SŠ/VŠ elektrotechnické vzdělání

• 2-3 roky praxe v obdobné roli

• programování v C++

• zkušenosti s programováním Embedded systémů v reálném čase

• pracovní platforma od STM

• výhodou:

• zkušenosti s komunikačními protokoly TCP/IP, CAN

• zkušenosti s automotive standardy SPI, I2C

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.