fajn brigáda ve skladu 126 - 142 kč/hod směny si zvol sám/-a !!!!!, praha

kontakt
petra procházková - 770112252, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Doprava, logistika a zásobování
druh práce
dočasný úvazek
referenční číslo
/57/10/2018/PP - t-540
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Hledáš brigádu, ale nemůžeš chodit do práce každý den nebo v jakýkoliv čas? My se snažíme našim brigádníkům vyjít vstříc a naplánovat s tebou směny podle tvých časových možností.

Chceš se k nám přidat a být součástí moderní logistické firmy s 25 letou tradicí na českém trhu, která skladuje a přepravuje zboží pro řadu známých značek. Koukni se na informace níže a třeba se potkáme osobně.

Náplň práce:

-   budeš nám pomáhat balit a štítkovat zboží v čistém a moderním prostředí našeho skladu,

-   komplementovat a nakládat zboží do nákladních automobilů

-   a s dalšími činnostmi, které budou zrovna potřeba nebo tě budou bavit

Co Vám nabídneme

-   odměnou za dobře odvedenou práci ti bude mzda až 142 Kč/hod dle počtu směn, které si zvolíš (za každých 5 směn obdržíš bonus 600 Kč při standardní kvalitě práce)

-   máme vlastní kantýnu na pracovišti a hlavní jídla stojí pouhých 20 Kč

-   možnost do budoucna přejít na HPP

-   pracujeme ve 3-směnném provozu a budeš mít možnost si sám/-a volit typ a počet směn (ranní: 6:00 – 14:00, odpolední: 14:00 – 22:00, noční: 22:00 - 6:00)

-   zakládáme si na čistém prostředí a přátelském kolektivu

Co od vás očekáváme

Rád bys změnil/-a úplně obor, ale nemáš praxi? Nevadí, u nás ti stačí jen čistý trestní rejstřík, manuální zručnost, spolehlivost a hlavně flexibilita.

-   můžeš nám pomoct v sezóně do konce roku a nebo i dlouhodobě, když se ti u nás bude líbit

-   odpracovat by si měl/a minimálně 2 – 3 směny / týden

-   odpracovat celou směnu, tzn. 7,5 hod

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 770 112 252 nebo emailem petra.prochazkova@randstad.cz