fajn práce bez stresu ve výrobě, možný nástup do kmene, žďár nad sázavou

kontakt
lucie havlová - 602431603, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
žďár nad sázavou, kraj vysočina
obor
Řemeslné a manuální práce
referenční číslo
/171/02/2020/LH - t-1946

popis pracovní pozice

Chcete být součástí stabilní firmy s rodinnou atmosférou a lidským přístupem?

Chcete skloubit práci a rodinu?

Nechcete stres a špatné zacházení?

Připojte se k nám! Hledáme šikovné kolegy/ně. Možnost nastoupit přímo do kmene firmy.

Jedná se o nenáročnou práci ve výrobě s místem výkonu ve Žďáru nad Sázavou.

Co bude náplní Vaší práce?

  • montáž komponentů z plastu a kovů
  • kontrola kvality
  • výroba kontrolních vzorků

co vám nabídneme

  • zajímavou mzdu
  • práci bez stresu, kterou skloubíte s rodinným životem
  • nadstandardní příplatky
  • lidský přístup
  • 5 týdnů dovolené
  • roční finanční bonus ve výši 13. mzdy
  • dotované závodní stravování – obědy již od 27Kč
  • bezplatné jazykové vzdělávání pro všechny
  • příspěvek na dopravu

co od vás očekáváme

  • spolehlivost a pečlivost
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • manuální zručnost
  • ochotu učit se novým věcem

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.