fajn práce ve výrobě - 4 dny práce - 4 dny volna, veselí nad lužnicí

kontakt
lucie havlová - 602 431 603, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
veselí nad lužnicí, jihočeský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/11/04/2018/RV - t-3210

popis pracovní pozice

Chcete změnit obor? Nemáte zkušenosti? Nám to nevadí. Nabízíme skvělou pracovní příležitost pro všechny bez ohledu na věk a dosavadní praxi. Nabízíme skvělou pracovní příležitost pro všechny bez ohledu na věk a dosavadní zkušenosti.

Jedná se o obsluhu strojů na výrobu kapsiček a konzerv pro domácí mazlíčky.

Pracovat budete u moderních poloautomatických strojů.

  • Jedná se o práci v nepřetržitém provozu (směny střídáme takto: denní, denní, noční, noční, 4 dny volno), ranní směna 6:00 – 18:00 h. noční směna 18:00 – 6:00 h.

co vám nabídneme

nástupní mzdu až 26 000 Kč/měsíc

docházková prémie 1000,- Kč

stravenkový paušál 75 Kč za odpracovanou směnu

výkonnostní prémie až 15% každý měsíc

možnost přesčasů, které výrazně navýší celkovou měsíční mzdu! Všechny přesčasy jsou placené

4 týdny placené dovolené + možnost 3 dny volna navíc

sleva na firemní výrobky

pitný režim

co od vás očekáváme

zodpovědné pracovníky starší 18 let ochotné pracovat na směny

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.