financial controller, vrchlabí

kontakt
ondřej haruda - 770173951, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
vrchlabí, královéhradecký kraj
obor
Ekonomika a podnikové finance
referenční číslo
/46/11/2020/OH - t-2673

popis pracovní pozice

Pro úspěšnou mezinárodní automotive společnost obsazujeme pozici do vyššího managementu s odpovědností za správu finanční kondice závodu. Hledáme komunikativní osobnost se silnými analytickými a plánovacími schopnostmi.

• sestavování pravidelných finančních reportů na měsíční/čtvrtletní bázi

• finanční controlling, nastavení kontrolních mechanismů, kontrola výstupů z účetního odd.

• pravidelná kontrola všech rozvahových účtů závodu

• analýzy nákladovosti, metodické řízení nákladů

• spolupráce s vedoucím účetního odd. při koordinaci interních/externích finančních auditů

• úzká komunikace s Plant Manager, EMEA Controller

co vám nabídneme

• být jednou z klíčových osob management týmu

• motivující platové ohodnocení včetně manažerského bonusu

• výuku Aj na pracovišti 1,5 hodiny týdně v pracovní době

• 25 dní dovolené

• stravenky, příspěvek na PF

co od vás očekáváme

• VŠ vzdělání s ekonomickým zaměřením

• zkušenosti v oblasti finančního controllingu a reportingu, finančního modelování a plánování

• Aj komunikativní úrovně k využití na denní bázi

• pokročilou znalost Excel, zkušenosti se systémem ERP

• logické myšlení a schopnost uvažovat v souvislostech

• silné analytické a organizační dovednosti

• dobré komunikační dovednosti a schopnost rozvoje mezilidských vztahů

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.