finanční controller, mošnov

kontakt
patrik gřešíček - 778463515, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
mošnov, moravskoslezský kraj
obor
Ekonomika a podnikové finance
referenční číslo
/90/02/2021/PG - t-3030

popis pracovní pozice

Máte zkušenosti s finančním controllingem? Hledáte novou příležitost, kde uplatníte své zkušenosti? Pak čtěte dále!

Pro našeho klienta, průmyslovou stabilní společnost (nejedná se o automotive), hledáme šikovného kolegu (m/ž), který rozšíří stávající tým (aktuálně 5 členů).

Na pozici váš čeká:

  • controlling svěřených projektů
  • spolupráce při tvorbě forecastů i finančních plánů
  • ad hoc reporty i analýzy, reporting
  • spolupráce napříč týmem
  • kompletní controllingové činnosti
  • komunikace s nadřízeným pracovníkem (finanční ředitel)

co vám nabídneme

  • mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem
  • 26 dní dovolené
  • multisport kartu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dotovanou stravu v závodní jídelně
  • firemní akce
  • jazykové kurzy
  • zvýhodněné mobilní telefonování

co od vás očekáváme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • předchozí zkušenost na obdobné pozici 3 roky
  • mírně pokročilou úroveň AJ (B1 - B2)
  • pokročilou znalost MS Excel

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu vás informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

T.: +420 778 463 515

E.: patrik.gresicek@randstad.cz