finanční controller, praha

kontakt
dagmar angerová - 771128138, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Ekonomika a podnikové finance
referenční číslo
/28/10/2020/DA - t-2540

popis pracovní pozice

Chcete se stát součástí velmi úspěšné automotive společnosti s vlastním R&D centrem vyvíjejícím systémy pro inteligentní automobily se sídlem v Praze? Máte zkušenosti s finančním controllingem v mezinárodní společnosti? Domluvíte se anglicky? Třeba hledáme právě vás.

co vás na pozici čeká

  • finanční controlling vybraného oddělení (business unit) a poskytování podpory tomuto oddělení v rámci manažerských rozhodnutí
  • zodpovědnost za P/L dané business unit
  • každoroční příprava střednědobých  (5ti letých) plánů a budgetů ve  spolupráci s manažerem business unit
  • každoměsíční příprava 3 měsíčních forecastů
  • analýza, identifikace a reporting odchylek v budgetu, forecastu
  • participace na měsíčních závěrkách a reportingu do skupiny
  • prezentace měsíčních výsledků managementu (v ČR i v Německu)

co vám nabídneme

  • pracovní uplatnění v mezinárodní stabilní společnosti
  • atraktivní finanční ohodnocení včetně finančních bonusů
  • 6 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba, možnost pracovat částečně z domova
  • stravenky, volnočasové benefity
  • fitness a outdoorové hřiště v sídle společnosti
  • příspěvek na penzijní připojištění 5% z hrubé mzdy
  • bonus za doporučení nového kolegy až 40.000 Kč
  • systém odborného rozvoje včetně jazykových kurzů

co od vás očekáváme

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • 3 roky praxe ve finančním controllingu, ideálně ve výrobní společnosti
  • pokročilá úroveň AJ, ČJ jako rodilý mluvčí
  • znalost českých účetních standardů a IFRS
  • pokročilá znalost MS Excel (kontingenční tabulky, komplexní funkce)
  • znalost SAP výhodou
  • schopnost prezentovat výsledky managementu z analyzovaných komplexních dat
  • obchodní myšlení, proaktivita

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď".

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na tel. čísle 771 128 138 nebo na e-mailu: dagmar.angerova@randstad.cz

 Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.