finanční controller, pražská 5639,

kontakt
julie ivanisova, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
pražská 5639,, ústecký kraj
obor
Ekonomika a podnikové finance
referenční číslo
8750
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Pro silnou a prosperující výrobní společnost s moderním zázemím a s dobrým pracovním prostředím, aktuálně hledáme zkušené kandidáty z oblasti controllingu.

Co budete mít na starosti?

  • kalkulace cen při transakcích mezi pobočkami
  • podpora při přípravě finančních analýz
  • příprava měsíčních reportů pro management
  • měsíční ověřování zásob
  • příprava funkční a procesní analýzy nákladů

Co s námi získáte?

  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • zajímavý finanční ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • jazykové kurzy
  • širokou škálu benefitů (stravenky, příspěvky, kafeterie)
  • 13. plat

Co by Vám nemělo chybět?

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • předchozí zkušenosti v oblasti finančního účetnictví
  • zkušenosti s controllingem
  • MS Office - znalost MS Excel podmínkou
  • komunikativní znalost AJ

Místo výkonu práce: Chomutov

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Těšíme se na Vaše reakce!

Konzultant: Julie Ivanisova