finanční manažer, praha 7

kontakt
lenka jandová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha 7, hlavní město praha
obor
Ekonomika a podnikové finance
referenční číslo
8796
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Finanční manažer

Velmi úspěšná a prosperující SME společnost mezi sebe přijme nového kolegu na pozici finančního manažera.

Váš profil:

  • Zkušený finanční manažer / hlavní účetní s ambicemi stát se manažerem
  • Máte přehled ve finančním segmentu (investice, koupě nemovitostí,…), rozumíte účetnictví a všem procesům, výhodou je částečná praxe z controllingu či auditu
  • Uvítáme kandidáta se zkušenostmi z menších společností, který je dravý a nebojí se změn

Vaše náplň práce:

  • Vedení týmu účetnictví
  • Evidence majetku společnosti
  • Zpracování ročního plánu (rozpočet, obchodní výhledy tržeb), rozbor hospodářských výsledků společnosti
  • Jednání s bankami, externími daňovými poradci, právníky a auditory
  • Účast na auditu, příprava smluv, zodpovědnost za kontrolu skladu

Co Vám nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Plně hrazené stravenky
  • Slevu na firemní produkty
  • Příspěvek na kulturu
  • Finanční bonusy a další

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat na: lenka.jandova@randstad.cz či na telefonu 770 112 250.