finanční účetní - most

kontakt
linda sehnoutková 770 173 938, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
most, ústecký kraj
obor
Ekonomika a podnikové finance
referenční číslo
/54/09/2020/AZ - t-2440

popis pracovní pozice

Máte zkušenosti s podvojným účetnictvím a ovládáte daňovou legislativu? Láká Vás práce v mezinárodní výrobní společnosti? Jste zaměřeni na detail a zodpovědnou práci? Nabízíme Vám příležitost rozšířit Vaše profesní portfolio o zajímavou zkušenost na pozici Finanční účetní.

Na této pozici Vás čeká:

  • kompletní řízení a účtování majetku
  • účtování dohadných položek a interních dokladů
  • tvorba statistických výkazů
  • zpracování výkazu DPH
  • příprava podkladů pro roční audit a následná spolupráce s auditory
  • kontrola platebních příkazů a jejich schvalování
  • účtování nedokončené výroby
  • kompletní zpracování měsíční závěrky

co vám nabídneme

  • zajímavé mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem
  • možnost dalšího rozvoje
  • 1 týden dovolené navíc
  • stravenky
  • 13.plat

co od vás očekáváme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
  • předešlou praxi na samostatné účetní pozici
  • velmi dobrou znalost účetních a daňových zákonů
  • znalost práce s Navision (SAP výhodou)
  • znalost anglického jazyka výhodou - úroveň B1
  • pečlivý a zodpovědný přístup k práci

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.