finanční účetní - ústí nad labem

kontakt
linda sehnoutková - 770 173 938, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ústí nad labem, ústecký kraj
obor
Ekonomika a podnikové finance
referenční číslo
/43/09/2020/AZ - t-2428

popis pracovní pozice

Nabízíme Vám novou profesní příležitost ve společnosti s mezinárodním přesahem. Pokud hledáte uplatnění v oblasti účetnictví a můžete nabídnout předchozí pracovní zkušenost v této oblasti, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám sdělíme víc o pozici FINANČNÍ ÚČETNÍ.

Náplní Vaší práce bude:

  • vedení běžné účetní agendy - faktury, bankovní výpisy, účetní doklady, majetek, cestovné atd. (do budoucna možnost přejít ke mzdovému účetnictví)
  • příprava podkladů k DPH, DPPO a auditu
  • příprava podkladů pro účetní závěrky

co vám nabídneme

  • zajímavá mzda odpovídající předešlým zkušenostem
  • 4 týdny dovolené
  • stravenky
  • roční odměny dle výsledků
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na dopravu
  • přátelský kolektiv

co od vás očekáváme

  • znalost podvojného účetnictví a daňových zákonů
  • předchozí zkušenost na samostatné účetní pozici (zkušenost se mzdovým účetnictvím velkou výhodou)
  • znalost anglického jazyka na úrovni práce s fakturami (psaná forma)
  • znalost účetního programu Helios výhodou
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědný přístup
  • chuť učit se novým věcem

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.