finanční účetní, krupka

kontakt
linda sehnoutková - 770173938, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
krupka, ústecký kraj
obor
Ekonomika a podnikové finance
referenční číslo
/81/01/2021/LS - t-2887

popis pracovní pozice

Profesní příležitost pro kandidáty/tky se zkušenostmi v účetnictví. Můžete nabídnout praxi z výrobní společnosti? Ovládáte české účetní standardy? Hledáte stabilní zaměstnání s možností profesního růstu? Ozvěte se nám!

FINANČNÍ ÚČETNÍ

Na této pozici Vás čeká:

  • účtování došlých faktur
  • příprava podkladů pro platby faktur
  • odběratelské a dodavatelské konfirmace
  • pomocné účetní aktivity
  • vyřizování upomínek

co vám nabídneme

  • mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem
  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na dopravu
  • vzdělávání na pracovišti
  • profesní růst
  • jazykové kurzy

co od vás očekáváme

  • SŠ vzdělání
  • alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici
  • plynulá znalost anglického jazyka - časté využití
  • znalost MS Office
  • velmi dobré komunikační dovednosti, pečlivost, zodpovědnost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.