finanční účetní, prague

kontakt
aneta pleskotová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
prague, hlavní město praha
obor
Ekonomika a podnikové finance
referenční číslo
8997
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Samostatná účetní

Rozhlížíte se na trhu práce a hledáte atraktivní nabídku v oboru účetnictví? Máte-li zkušenost z obdobné pozice, baví Vás práce s čísly a Vaším cílem je korporátní společnost, se skvělým kolektivem a zázemím, pak čtěte dále!

Jak si Vás představujeme

  • Máte zkušenost z obdobné pozice (2-3 roky na pozici finanční účetní, nebo finanční specialista)
  • Jsme americká korporátní společnosti, proto vyžadujeme anglický jazyk na pokročilé úrovni, a to především psanou formu
  • MS Office máte v malíku, zejména Excel, který u nás budete využívat často
  • Zkušenost s korporátním účetnictvím vnímáme jako velkou výhodu, nikoliv nutnost
  • Zvládáte dynamické a rychle se měnící prostředí
  • Máte skvělé komunikační dovednosti a máte smysl pro detail
  • Práce s čísly vás jednoduše baví a uvítáte možnost naučit se něčemu novému

Jak bude vypadat naše spolupráce

  • Společně bychom pracovali na účetnictví pro českou pobočku, tedy účtování dle českých standardů ale i US GAAP
  • Jedná se především o účtování pohledávek, banky, poklady, faktury, vyúčtování, závazků a daně (DPH, silniční a další), dále pak účtování skladu, majetku a participace na statutárním auditu
  • Zpracování vyúčtování za služební cesty, včetně AMEX Cards
  • Dalším bodem je pravidelné sledování nákladů a výnosů, časové rozlišení a rekonciliace účtů
  • Pravidelný reporting, řešení nesrovnalostí
  • Nedílnou součástí je také komunikace s ostatními odděleními

Co Vám chceme nabídnout

  • U nás se můžete spolehnout na podporu ze strany týmu a prvotní zaškolení
  • Nabízíme bohatý cafeteria systém a další benefity
  • Můžete se těšit na příjemné pracovní prostředí a moderní kanceláře v krásné lokalitě
  • Stanete se součástí přátelského kolektivu, se kterým je o zábavu postaráno
  • Příležitost stát se členem prosperující a dobře známé americké společnosti
  •  A mnoho dalších výhod