finanční účetní, praha 4

kontakt
david kurel, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha 4, hlavní město praha
obor
Ekonomika a podnikové finance
referenční číslo
8675
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Hledáme šikovnou účetní!

Cítíte se v oblasti účetnictví jako ryba ve vodě? Proplouváte tímto oborem hladce tak, že Vaše výsledky jsou odrazem Vaší obrovské píle a pečlivosti? Pokud ano, pojďte pracovat k nám!

Co bude náplň Vaší práce?

  • Setkáte se u nás s pořizováním účetních a platebních dokladů a jejich následnou kompletní kontrolou, schvalováním a platbou dodavatelských faktur
  • Budeme na Vás spoléhat při vystavování a zaúčtování odběratelských faktur
  • Zodpovědnost za vedení běžných účtů s následnou inventarizací
  • Budete se podílet na měsíčních/ročních účetních závěrek
  • Komunikace v rámci oddělení, s daňovými poradci, auditory či finančním úřadem

Jak si Vás představujeme?

  • Máte dokončené středoškolské vzdělání ideálně ekonomického směru
  • Systematičnost, orientace na detail a pečlivost jsou Vaše silné stránky
  • Máte prokazatelnou praxi v rámci finančního účetnictví, zkušenost z banky vnímáme jako výhodu
  • Orientujete se v daňových předpisech - daň z příjmu, srážková daň, DPH
  • Jste týmový hráč a skvělé organizační schopnosti Vám nechybí
  • MS office máte v malíčku, zkušeností se systémem SAP nám uděláte radost!
  • Znalost AJ/NJ výhodou

A čím odměníme Vaší píli?

  • Budete součástí silné a stabilní finanční skupiny
  • Výbornou dostupnost, Praha 4 v blízkosti metra C
  • Velmi motivující finanční ohodnocení a bonusy
  • Bohaté a pestré benefity, které Vás určitě potěší
  • Nabízíme práci na hlavní pracovní úvazek
  • Stanete se součástí přátelského a pohodového kolektivu

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět na david.kurel@randstad.cz