flexibilní práce ve skladu - až 170 kč/hod, praha

kontakt
petra arnholdová - 778705044, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Doprava, logistika a zásobování
druh práce
dočasný úvazek
referenční číslo
/54/10/2018/PA - t-578
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Super příležitost pro všechny, kteří si chtějí přivydělat na vánoční dárky !!!

-manipulace se zásilkami

-skenování nákladových listů

-třídění zásilek podle identifikátorů

Co Vám nabídneme

-spolupráce do konce roku (možnost prodloužení)

-pracoviště na Praze 6 - u Letiště Václava Havla

-pracovní doba je od 15:00 do 23:00

-víkendy jsou volné, pracuje se od pondělí do pátku

-při spolupráci na DPČ si můžeš zvolit, které dny chceš pracovat

-nabízíme také HPP s denní docházkou od PO-PÁ

-mzda 135 Kč/hod

-dopravné 20 Kč/hod

-docházkový bonus 15 Kč/hod

Co od vás očekáváme

-čistý rejstřík

-flexibilita

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.