frontend developer pro úspěšný start-up, brno

kontakt
lucie koštiálová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
IS/IT Vývoj
referenční číslo
8767
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Jsi nadšenec pro vývoj a Javascript- je pro tebe alfou i omegou? Jsi kreativní a nebojíš se o své nápady podělit s ostatními nahlas? Chceš pracovat v kolektivu IT nadšenců, kteří rádi utužují vztahy i mimo pracoviště?

Čti dál…

Co od tebe očekáváme:

-          Vývoj  SPA  za použití Javascript  frameworku React/Angular/Ember

-          Znalost systému správy verzí (VCS)  -  Git

-          Domluvíš se anglicky

Výhoda je, pokud máš zkušenosti:

-          ve vývoji REST API

-          ve využití jazykových funkcí - standart ES6/7

-          se znalostí konceptu funkčního programování

-          se Static Type Checker pro JavaScript - Typescript, Flow

-          v open-source Javascriptové knihovně Redux  a  Javascript state management MobX

Co ti můžeme nabídnout:

-          Příležitost podílet se na rozvoji úspěšného Start upu

-          Flexibilní pracovní doba

-          Home office

-          Pokud při práci ztratíš pojem o čase a zjistíš, že už jsi měl být dávno doma, tento čas ti samozřejmě proplatíme

-          Lekce anglického jazyka

-          Možnost pracovního pobytu v zajímavých zahraničních destinacích

-          Letní a zimní teambuilding

-          Občerstvení na pracovišti a stravenky jsou u nás samozřejmostí

-          Multisport karta