frontend developer (react), skvělá firma, brno

kontakt
soňa vančová - 778718086, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
IS/IT Vývoj
referenční číslo
/57/03/2019/SV - t-799
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Jsi nadšenec pro vývoj a Javascript je pro tebe alfou i omegou? Jsi kreativní a nebojíš se o své nápady podělit s ostatními nahlas? Chceš pracovat v kolektivu IT nadšenců, kteří rádi utužují vztahy i mimo pracoviště?

Čti dál…

  • příležitost podílet se na rozvoji úspěšné společnosti, která spolupracuje např. s Googlem
  • flexibilní pracovní doba, home office
  • pokud při práci ztratíš pojem o čase a zjistíš, že už jsi měl být dávno doma, tento čas ti samozřejmě proplatíme
  • lekce anglického jazyka
  • možnost pracovního pobytu v zajímavých zahraničních destinacích
  • letní a zimní teambuilding
  • občerstvení na pracovišti a stravenky, multisport karta

co od vás očekáváme

  • vývoj SPA za použití Javascript frameworku React/Angular/Ember
  • znalost systému správy verzí (VCS)  -  Git
  • domluvíš se anglicky

výhoda je, pokud máš zkušenosti:

  • ve vývoji REST API
  • ve využití jazykových funkcí - standart ES6/7
  • se znalostí konceptu funkčního programování
  • se Static Type Checker pro JavaScript - Typescript, Flow
  • v open-source Javascriptové knihovně Redux  a  Javascript state management MobX

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.