gas taxi brno, 150 kč/hod, brno

kontakt
michaela špačková - 724159550, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Doprava, logistika a zásobování
referenční číslo
/11/12/2018/MŠ - t-638
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Pro našeho klienta zabývajícího se plněním tlakových lahví hledáme pracovníka na pozici Gas Taxi Sales Representative

Pracovní doba: pondělí až pátek, cca 7:30 – 16:00.

Jedná se o dlouhodobou spolupráci na HPP.

Hlavní odpovědnosti:

  • Zajištění dodávek kompletního sortimentu technických a potravinářských plynů (automobil VAN do 3,5 t)
  • Péče o stávající zákazníky
  • Odpovědnost za provoz služebního vozu (automobil VAN do 3,5 t)
  • Práce s hotovostními platbami/ uzavření hmotné zodpovědnosti
  • Zpracování administrativních podkladů, reporting (EET)

Co Vám nabídneme

Mzdu 150 Kč/hod

Práci na 1 směnný provoz

Dlouhodobou spolupráci

Co od vás očekáváme

SŠ vzdělání

Orientace v problematice technických plynů výhodou

Samostatnost

Práce na PC (MS Office, Internet)

ŘP sk.B (skupina C výhodou) – aktivní řidič

Oprávnění na vysokozdvižný vozík výhodou

Bezúhonnost (čistý RT)

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.