hlavní mzdová účetní, frýdek

kontakt
agáta lichovníková - 778532019, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
frýdek, moravskoslezský kraj
obor
Ekonomika a podnikové finance
referenční číslo
/80/02/2021/AL - t-3023

popis pracovní pozice

Pro našeho klienta, nejvýznamnějšího výrobce modulů a autosoučástek, hledáme kandidáta/kandidátku na pozici hlavní mzdové účetní.

náplň práce:

  • komplexní zpracování mezd
  • příprava podkladů pro účetní závěrku
  • zpracování agendy pro dočasné pracovní neschopnosti, výplatu náhrady škody za ztrátu výdělku při pracovním úrazu nebo nemoci z povolání, zákonné pojištění zaměstnavatele, exekuce a insolvence zaměstnanců
  • činnosti související se soc. a zdrav. pojištěním, daní ze závislé činnosti včetně komunikace s příslušnými institucemi
  • mzdové výkaznictví (ČSÚ, Trexima, audity) a archivace
  • stanovování metodiky evidence docházky a její kontrola
  • sledování legislativních změn v oblasti soc. a zdrav. pojištění, daní a kontrola aplikace změn do mzdového IT systému řízení
  • koordinace, hodnocení, motivace a kontrola výsledků práce podřízených pracovníků

co vám nabídneme

  • kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
  • flexibilní pracovní dobu
  • dotované stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pravidelné bonusy (za splnění výrobního plánu, půlroční a roční, aktivity)
  • vzdělávací kurzy a školení a mnoho dalšího
  • nástup ihned

co od vás očekáváme

  • SŠ s maturitou nebo VŠ
  • praxi v oboru alespoň 5 let
  • komunikativní znalost angličtiny
  • dobrá znalost legislativních předpisů
  • znalost MS Office, zejména Excel
  • pečlivost a systematičnost
  • samostatnost, zodpovědnost, férovost, týmový hráč
  • aktivní zájem o získávání nových znalostí v oboru
  • výhodou:
  • zkušenosti s vedením týmu
  • znalost mzdového a personálního modulu SAP
  • smysl pro humor a schopnost pracovat v kanceláři typu open-space

jak se přihlásit

Máte zájem o tento projekt? Zašlete nám CV ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: aneta.muchova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 778 463 514

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.