hledáme brigádníky na leden a únor - výroba v litovli, litovel

kontakt
lucie fukalová - 770147132, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
litovel, olomoucký kraj
obor
Řemeslné a manuální práce
druh práce
dočasný úvazek
referenční číslo
/38/11/2018/LF - t-621
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Rozhlížíte se po nové pracovní příležitosti nebo jen hledáte brigádu pro příští rok? Máme pro Vás nabídku.

Do čisté výroby (hygienické potřeby) přímo v Litovli přijmeme nové pracovníky na leden a únor. Přidejte se k nám! Výdělek až 20 000 Kč/měsíčně (dle počtu směn).

Co Vám nabídneme

Kromě zázemí mezinárodní firmy, čistého pracovního prostředí a přátelského týmu vám rádi nabídneme:

  • měsíční mzda 9 000 - 20 000 Kč (dle počtu směn)
  • dotované stravné
  • příplatky za práci v noci

Tato nabídka je vhodná také jako přivýdělek během mateřské/rodičovské dovolené, pro starobní důchodce.

Co od vás očekáváme

Preferujeme kandidáty, kteří mohou odpracovat celé dva měsíce, ideálně každý den. Jsme ale otevřeni i dalším možnostem.

Bez ochoty střídat se ve směnném provozu (ranní, odpolední, noční) to bohužel nepůjde, vše ostatní vás naučíme.

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.