hledáme parťáky do skladu v žatci, velemyšleves

kontakt
jana patová - 778435077, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
velemyšleves, ústecký kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/117/04/2018/JP - 139
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Popis pozice

Do úspěšné mezinárodní firmy zabývající se vývojem a výrobou kovových automobilových komponentů na Žatecku hledáme nové kolegy do skladu.

Nabízíme

  • základní mzdu NOVĚ 18.000,- Kč
  • bonusová složka až 4.000,- Kč - vyplácíme již ve ZKUŠEBNÍ DOBĚ!
  • výkonnostní bonus 500,- Kč
  • příspěvek na dopravu ve výši 1.000,- Kč
  • příspěvek na stravování 55%
  • příplatky za přesčas 50%
  • zákonné příplatky za práci o víkend a v noci 10%

Profil ideálního kandidáta

  • neměla by Ti chybět spolehlivost, šikovnost a chuť do práce
  • zkušenosti s VZV - platný průkaz NENÍ PODMÍNKOU!
  • ochotu pracovat v třísměnném i nepřetržitém provozu ( 8H a 12H směny )
  • fyzickou zdatnost