hledáme pracovníky do loun, louny

kontakt
lucie pechová - 778 435 069, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
louny, ústecký kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/140/04/2018/JP - t-543
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Pro našeho významného klienta v automotive na lounsku hledáme do malé výroby nové spolehlivé kolegy! Práce je fyzicky náročnější, proto je vhodná spíše pro muže. Chceš mít stabilní zaměstnání a být za to dobře ohodnocen? Nebojíš se změn a umíš zabrat? A co nastoupit přímo pod KMEN? ANO? Potom hledáme právě TEBE!

Co Vám nabídneme

·        základní mzdu minimálně 20.000 Kč

·        bonus až 10.000 Kč

·        stravenky v hodnotě 95 Kč za každou odpracovanou směnu

·        nadstandardní ohodnocení za přesčasy

Co od vás očekáváme

Kandidáta, který má zkušenosti s VZV - podmínkou, platný VZV už ne. Vítán je i vazačský a jeřábnický průkaz či používání základních měřidel.

Aktuálně otevřené pozice:

·        OPERÁTOR - ČISTIČ ( údržba a čištění strojů )

·        OPERÁTOR - FLOORBOY ( zásobování strojů materiálem )

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.