hledáme řidiče retraku a systemových zakladačů - až 38 000 kč měsíčně, dobříš

kontakt
lenka masarechová - 778703874, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
dobříš, středočeský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/16/12/2020/JD - t-2911

popis pracovní pozice

Právě teď hledáme řidiče retraku nebo VNA (systémový zakladač), kteří mají zájem uplatnit své zkušenosti u výrobce stavební techniky Doosan Bobcat v Dobříši s nástupní mzdou až 38 000,- Kč a velkou nabídkou benefitů.

Jedná se o stabilní zaměstnání přímo ve kmenu společnosti (nikoliv agenturně) s třísměnným provozem od pondělí do pátku s možností svozové dopravy.

Jako řidič VZV zde budete pomocí skladové techniky naskladňovat a vyskladňovat materiál v interním skladu.

co vám nabídneme

  • nástupní mzdu až 38 000 Kč bez příplatků
  • možnost navýšení mzdy až 3x za rok
  • nadstandardní příplatky za směnný provoz a za přesčasy
  • možný roční bonus za docházku až 10 000 Kč
  • svozová doprava do práce a z práce zdarma ze zastávek Sedlčany, Příbram, Hořovice, Praha Modřany
  • 5 týdnů placené dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3% hrubé mzdy
  • výběr mezi dotovaným závodním stravováním (denně výběr z 5 jídel) nebo stravenkami v hodnotě 55,- Kč
  • pitný režim v celém areálu zdarma
  • možnost kariérního postupu
  • výhodné volání pro celou rodinu
  • firemní akce
  • příspěvek za doporučení nového kolegy 15 000 - 30 000 Kč

co od vás očekáváme

  • průkaz na VNA či retrak s doložitelnou praxí obsluhy
  • spolehlivost a dochvilnost
  • dobrý zdravotní stav
  • chuť pracovat a podílet se na týmové práci
  • odolnost vůči stresu

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.