hledáme šikovné montážní dělníky a skladníky za až 37 100kč v dobříši s možností ubytování

kontakt
lenka masarechová - 778703874, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
dobříš, středočeský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/16/12/2020/JD - t-2767

popis pracovní pozice

Do společnosti DOOSAN BOBCAT, která je jednou z nejznámějších světových značek stavebních stojů a techniky, hledáme kvalitní pracovníky na pozice montážní dělník a skladník. Ve výrobním závodě v Dobříši (v dojezdu 20 minut z Prahy - doprava zajištěna) budete vyrábět kompaktní stroje, mini-bagry a mini-nakladače pro celý svět.

co vám nabídneme

  • mzda až 37 100kč
  • možnost zajištěného ubytování + příspěvek na bydlení až 3500 Kč měsíčně
  • svozová doprava ze směrů Praha, Příbram, Hořovice, Sedlčany
  • volné víkendy (dvou či třísměnný provoz)
  • stabilní zaměstnání na HPP
  • možnost navýšení mzdy až třikrát za rok
  • nadstandardní příplatky za směnný provoz
  • nadstandardní příplatky za přesčasy
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dotované závodní stravování, případně stravenky
  • pitný režim v celém areálu
  • možnost kariérního růstu
  • firemní akce
  • výhodnější volání i pro členy rodiny
  • finanční odměny za doporučení nového kolegy

co od vás očekáváme

  • manuální zručnost, samostatnost a fyzickou zdatnost
  • spolehlivost a pravidelnou docházku
  • na určité pozice příslušné oprávnění

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostaneme vaši odpověď, budeme informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.

Přejeme vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.