hledáme šikovné skladníky a skladnice na hlavní pracovní poměr, opava

kontakt
markéta kubelová - 775 430 387, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
opava, moravskoslezský kraj
obor
Doprava, logistika a zásobování
referenční číslo
/49/10/2020/PZ - t-2562

popis pracovní pozice

Chcete se s námi podílet na výrobě sladkostí v nejmodernější továrně svého druhu? Hledáme šikovné muže i ženy na pozici skladník/skladnice v Opavě. Nabízíme nadstandardní mzdu v regionu. U nás si nyní vyděláte průměrně 22 000 až 23 000 Kč hrubého za měsíc a do sytosti si užijete sladkostí jako je BeBe, Fidorka, Oreo, Milka a další. Tak neváhejte a přidejte se k nám - počet pozic je omezen!

Co vás v práci čeká?

  • manipulační práce ve skladu
  • obsluha vysokozdvižného vozíku - oprávnění řidiče VZV je výhodou, ale ne podmínkou, vše vás rádi naučíme
  • práce na 3 směny (ranní, odpolední, noční) s příplatky

co vám nabídneme

  • průměrnou hrubou mzdu 22 000 až 23 000 Kč za měsíc
  • 5 -7 kg firemních výrobků každý měsíc za symbolické ceny
  • dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr s možností přechodu do kmene společnosti
  • dotované stravování a nápoje - u nás zaplatíte za celý oběd jen 30 Kč :-)

co od vás očekáváme

  • ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • oprávnění na vysokozdvižný vozík je výhodou ale ne podmínkou
  • čistý trestní rejstřík
  • dobrý zdravotní stav
  • minimální věk 18 let

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.