hledáme skladníka na 1 směnu do šlapanic - 25 000kč, brno

kontakt
markéta rejmontová - 778743772, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Doprava, logistika a zásobování
referenční číslo
/259/04/2019/MR - t-906
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Hledáme skladníka na 1 směnu do Šlapanic - 25 000Kč

Chceš pracovat na jednu směnu, vydělat si slušné peníze a odpoledne se věnovat zábavě či rodině?

Nabízím ti práci skladníka na jednu směnu s platem 25 000 Kč měsíčně

Přizpůsobíme se ti s příchodem na směnu, dojít můžeš 6:30 - 8:30

co vám nabídneme

- nástupní bonus 10 000 Kč

- nabídneme ti 25 000 Kč měsíčně

- práci na jednu směnu

- možnost přijít na směnu v rozmezí 6:30 - 8:30

- 5 týdnu dovolené

- příspěvek na stravenky

- multisport kartu

- přátelské pracovní prostředí

co od vás očekáváme

- máš předchozí zkušenosti s VZV nebo rovnou oprávnění?

- máš min. výuční list?

- jsi zodpovědný a pracovitý?

-znáš práci ve skladových systémech, ŘP sk. B?

- jsi průměrně fyzicky zdatný?

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.