hledáme svářeče s i bez svářečského průkazu - až 44 000 kč měsíčně, dobříš

kontakt
randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
dobříš, středočeský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/16/12/2020/JD - t-2865

popis pracovní pozice

Do společnosti DOOSAN BOBCAT, která je jednou z nejznámějších světových značek na poli kompaktních stavebních stojů a stavební techniky hledáme svářeče CO2 se svářečským průkazem ale i svářeče bez průkazu na pozici svářeč začátečník. Ve výrobním závodě v Dobříši (v dojezdu 20 minut z Prahy) budete vyrábět kompaktní stroje, mini-bagry a mini-nakladače pro celý svět.

Práce je vhodná pro česky i rusky mluvící.

Práce pouze ve všední dny na dvou či třísměnném provozu

co vám nabídneme

  • stabilní zaměstnání na HPP
  • měsíční mzda až 44 000 Kč (dle kvalifikace)
  • možnost navýšení mzdy až třikrát za rok
  • nadstandardní příplatky za směnný provoz
  • nadstandardní příplatky za přesčasy
  • svozovou autobusovou dopravu ze směrů Sedlčany, Příbram, Hořovice, Praha
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dotované závodní stravování, případně stravenky
  • pitný režim v celém areálu
  • možnost kariérního růstu a zajištění svářečského oprávnění
  • firemní akce výhodnější volání i pro členy rodiny
  • finanční odměny za doporučení nového kolegy

co od vás očekáváme

  • průkaz odborné kvalifikace svářeče případně zkušenosti se svářením
  • schopnost porozumět a pracovat podle "návodek"
  • spolehlivost a pravidelnou docházku

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.