hr business partner, praha

kontakt
anastasija zapletalová - 770173961, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Personalistika a HR
referenční číslo
/12/03/2020/AZ - t-1964

popis pracovní pozice

o společnosti

FMCG společnost, která je jedním z největších výrobců a distributoru zemědělského průmyslu

co budete dělat

  • Vedení týmu a spolupráce na nových projektech
  • Nastavování procesů a jejich optimalizace
  • Sestavování a dodržování rozpočtů
  • Zprava bonusového systému
  • Řízení celého náborového procesu a školení včetně výstupních pohovorů
  • Interní a externí employer branding
  • Reporting

co vám nabídneme

  • Přátelský kolektiv
  • Firemní Výuka angličtiny
  • Možnost uplatnění vlastních nápadů
  • Vstupenky na sportovní a firemní akce
  • Sleva na výrobky atd…

co od vás očekáváme

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Praxe v řízení průmyslové výroby je výhodou
  • Znalost SAP a MS Excel
  • AJ na komunikativní úrovni

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Anastasija Zapletalová

anastasija.zapletalova@randstad.cz

+420 770 173 961

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.