hr consultant, praha

kontakt
kristina ondráčková - 1, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Personalistika a HR
referenční číslo
/117/11/2019/KO - t-1664

popis pracovní pozice

Máte zkušenosti s Hr procesy nebo s Hr obecně? Chcete aktivně používat angličtinu? Nebojíte se výzvy? Pozice HR Consultant je vytvořena pro vás.

Pracovní náplň:

- hledání relevantních kandidátů a poskytovat personální poradenství, podporu a služby hr oddělení

- aktivní adresování žadatelů telefonicky a e-mailem

- tvorba reklam

- administrativa

- práce s interní databází

- spolupráce s celým týmem

- každodenní používání angličtiny

co vám nabídneme

- plně proplácená nemocenská

- plně placené stravenky

- 25 dní dovolené

- sick days

- moderní kanceláře

- motivující platové ohodnocení

- roční bonusy

co od vás očekáváme

- zkušenosti v oblasti lidských zdrojů a HR procesů

- Angličtina na vynikající úrovni, další jazyk výhodou

- komunikativní a zralá osobnost

- stabilní a vyvážený člověk

- zájem o nové věci a týmovou práci

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.