hr specialista, bruntál

kontakt
aneta nováková - 778463514, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
bruntál, moravskoslezský kraj
obor
Personalistika a HR
referenční číslo
/138/08/2019/AN - t-1353

popis pracovní pozice

Hliník se odstěhoval do Humpolce? Ale kdepak... Je tady u našeho významného klienta! Jako největší producent obalových materiálů v naší krajině využívá náš klient hliník při zpracování každý den a momentálně potřebují HR specialistu do svého týmu! Pokud jste energický, komunikativní a kreativní člověk, který chce přijmout výzvu, pak čekáme právě na VÁS!

  • zajištění kompletního náborového procesu
  • jednání s agenturami práce
  • monitoring současné situace pracovního trhu v lokalitě
  • návrh na zlepšení procesů pro udržení stávajících zaměstnanců
  • komunikace napříč společností
  • koordinace různých HR projektů
  • komunikace s vedením společnosti ohledně HR problematiky
  • spolupodílením na tvorbě nové firemní kultury
  • jednání se školami, vzdělávací programy, propagace firmy

  • práci ve významné české společnosti s mezinárodní působností
  • možnost seberealizace a kariérního růstu (klidně i na HR Managera)
  • platové ohodnocení dle zkušeností a praxe
  • volná ruka při řízení HR projektů, prostor pro Vaši kreativitu
  • možnost pronájmu podnikového bytu
  • 25 dní dovolené
  • ohodnocení za kreativitu a invenci
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dotované stravování
  • sportovní a kulturní akce
  • bazén

co od vás očekáváme

  • zkušenosti z pozice HR ideálně ve výrobní společnosti
  • zkušenosti s náborem, vedením pohovorů, vyhodnocováním kandidátů velkou výhodou
  • ochota využívat ke své práci moderní technologie a sociální média
  • ambici vzdělávat se a vyrůst na vyšší pozici v rámci HR
  • nápaditost, kreativitu, ochotu najít vždy řešení, pozitivní přístup
  • zkušenosti s HR projekty jako je průzkum spokojenosti, náborová kampaň, firemní časopis, kompetenční model apod. - výhodou
  • angličtina na komunikativní úrovni výhodou
  • schopnost jednat a rozhodovat se samostatně

jak se přihlásit

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám Vaše CV ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: aneta.novakova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 778 463 514

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci. Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.